Vážení zákazníci, někdy se stane, že námi zasílaný email je doručen do složky spam. Stává se to v individuálních případech a hlavně pokud vlastníte schránku na portálech seznam.cz, centrum.cz nebo gmail.com. Překontrolujte tak prosím i složku spam pokud čekáte doručení produktu.

Jak upgradovat Windows 10 Home na Pro?

Dnes se k většině novým PC a notebookům standardně dodává operační systém Windows 10 Home. Většině uživatelů tento systém plně postačuje pro domácí i firemní použití. Pokud však potřebujete využívat funkce verze Windows 10 Pro, například šifrování dat nebo vzdálený přístup a přitom nechcete přijít o svá data vlivem reinstalace systému, máme pro Vás snadný postup, jak provést upgrade na vyšší verzi systému, kdy nepřijdete o svá data a vše zabere jen pár minut.


 

V prvním kroku přejděte do aktivačního okna cestou Start -> "aktivace" nebo "nastavení aktivace".

Nyní odpojte Váš počítač od internetu, stiskněte "Změnit kód Product key" a do aktivačního pole zadejte univerzální klíč pro upgrade:


VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T


Nyní stiskněte "Další" a začne probíhat upgrade systému - doinstalování potřebných funkcí verze Pro.


Po dokončení upgradu dojde k automatickému restartu a systém již naběhne do verze Windows 10 Pro, která nebude aktivovaná.

Pokud k automatickému restartu PC nedojde, respektive upgrade neproběhne, případně se zobrazí chybová hláška, ručně restartujte PC a poté bude upgrade dokončen. Po restartu již uvidíte správnou verzi Windows 10 Pro.

Nyní připojte PC k internetu a opět přejděte do okna s aktivací, stiskněte "Změnit kód Product key" a zadejte Vámi zakoupený licenční klíč pro Windows 10 Pro.

Hotovo!

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, samozřejmě neváhejte a kontaktujte naši podporu, kde Vám rádi pomůžeme.